17 Конференция

 

17 Конференція
користувачів програмних продуктів Esri в Україні

«Геоінформаційні технології в управлінні територіальним розвитком»

Автономна Республіка Крим, місто Євпаторія,
готелі "Корона" та "Юліана", вул. Шевченка, 23
27 - 31 травня 2013 року

Шановні колеги,

Ми раді повідомити вас, що цього року компанії ECOMM та Esri Україна проводитимуть традиційну конференцію користувачів Esri, що буде вже сімнадцятою за рахунком. Конференцію буде присвячено застосуванню програмного забезпечення від Esri, обробці космічних знімків високої роздільної здатності, сучасним технологіям та розробкам ГІС.

Учасники матимуть можливість поділитися досвідом, розповісти про свої успіхи, дізнатися новини колег та світу геоінформаційних систем. Ми розповімо про методи використання даних та програмного забезпечення від Esri для потреб землевпорядкування та земельного кадастру, містобудування, архітектури, екології, управління комунальним господарством, реагування в надзвичайних ситуаціях та ін..

Будуть проведені презентації та майстер-класи. На конференції будуть присутні видатні фахівці з України та інших країн по технологіям ГІС, обробці космічних знімків та дистанційному зондуванню Землі. На вас чекає чудова природа Криму, море, визначні місця узбережжя, невимушена атмосфера спілкування. Отже, ми запрошуємо вас прийняти активну участь у роботі конференції, виступити з доповідями, отримати відповіді на свої питання, приємно і з користю провести час.

Більш детальну інформацію про конференцію та умови участі Ви зможете знайти на нашому сайті

Запрошуємо Вас приєднатися до нас у останній тиждень травня у місті Євпаторія!

Щиро Ваші,

Слайды

Новости

20.10.18

ВНИМАНИЕ!!! Доцент Поморцева Е.Е. показывает высший пилотаж кураторской работы! Организовала своих подопечных, и не только, посетить музей. Да, еще какой - компьютерной техники. Молодей Елена Евгеньевна! Отчет о проделанной работе смотрите на странице "Кураторство".

19.10.18

ВНИМАНИЕ !!! На кафедре состоялся научно-методический семинар на тему: "Проблема систематизация знаний студентов и пути ее решения". Обсуждались вопросы целесообразности издания инновационного учебного пособия "Параллели и меридианы геодезии и информатики или основы ноогеоматики", предназначенного для специальности "Геодезия и землеустройство". Основной доклад сделал профессор Метешкин К.А., а содоклад - студентка 5-го курса Левченко А.Р. 

 

13.10.18

ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!! Посмотрите как слажено надо работать в коллективе! Это шедевр!

ПРОДОЛЖАЕМ! 

Абитуриент Буланек А.С. с отцом думают о выборе профессии, очевидно геодезической.

 

ДРУЖЕСКАЯ КАФЕДРА "ТЕХНОЛОГИЯ СТРОИТЕЛЬНОГО ПРОИЗВОДСТВА" - хорошие ребята, НО конкуренты!

Декан факультета профессор Мамонов К.А. дает ценные указания научно-педагогическим работникам по профработе.

Юлия Борисовна Радзинская озабочена количеством и качеством процесса открывания дверей, чего-то она скрипит!? 

 

Блог

11.01.18

1.    Закон України «Про науку і науково-технічну діяльність №1977-ХІІ від
13.12.91 р. // Нормативно-правові акти про науку та науково-технічну діяльність у вищих навчальних закладах України: У 2 кн. / За ред. Ю. І. Горобця та М. І. Панова. – Харків :
Право, 2001. – Кн. 1. – С.43–63.

...
21.04.16

 

 

1. ВЕНЕЦИЯ

 

   Известно, что Венеция - это город, который образовался на островах и расширялся за счет постройки соборов, жилых домов и складских помещений на сваях, а за тем занял часть северного побережья Адриатического моря. Венеции в ХIII веке приходилось...