17 Конференция

 

17 Конференція
користувачів програмних продуктів Esri в Україні

«Геоінформаційні технології в управлінні територіальним розвитком»

Автономна Республіка Крим, місто Євпаторія,
готелі "Корона" та "Юліана", вул. Шевченка, 23
27 - 31 травня 2013 року

Шановні колеги,

Ми раді повідомити вас, що цього року компанії ECOMM та Esri Україна проводитимуть традиційну конференцію користувачів Esri, що буде вже сімнадцятою за рахунком. Конференцію буде присвячено застосуванню програмного забезпечення від Esri, обробці космічних знімків високої роздільної здатності, сучасним технологіям та розробкам ГІС.

Учасники матимуть можливість поділитися досвідом, розповісти про свої успіхи, дізнатися новини колег та світу геоінформаційних систем. Ми розповімо про методи використання даних та програмного забезпечення від Esri для потреб землевпорядкування та земельного кадастру, містобудування, архітектури, екології, управління комунальним господарством, реагування в надзвичайних ситуаціях та ін..

Будуть проведені презентації та майстер-класи. На конференції будуть присутні видатні фахівці з України та інших країн по технологіям ГІС, обробці космічних знімків та дистанційному зондуванню Землі. На вас чекає чудова природа Криму, море, визначні місця узбережжя, невимушена атмосфера спілкування. Отже, ми запрошуємо вас прийняти активну участь у роботі конференції, виступити з доповідями, отримати відповіді на свої питання, приємно і з користю провести час.

Більш детальну інформацію про конференцію та умови участі Ви зможете знайти на нашому сайті

Запрошуємо Вас приєднатися до нас у останній тиждень травня у місті Євпаторія!

Щиро Ваші,

Слайды

Новости

06.01.19

ВНИМАНИЕ!!! ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

 

 

Поздравляю весь личный состав кафедры с Рождением Христа! Радуемся вместе под эту каладку!

 

02.01.19

ВНИМАНИЕ!!! Уважаемые коллеги в первую очередь поздравляю вас с Новым 2019 годом! Счастья вам, здоровья, хороших студентов и взаимопонимания между участниками учебного процесса. Предполагаю, что наступивший год принесет нам много нового и интересного, в том числе и в науке. 

Уважаемые коллеги прошу вашей помощи!!! На кафедре разрабатывается инновационная технология обучения. Она предполагает разработку модели профессиональных знаний (МПЗ) каждым студентом с 1-го по 4-й, а может быть по 6 курс.

28.12.18

ВНИМАНИЕ!!! Увидел свет очередной 4-й номер студенческого журнала "Гравитация"

 

 

 

   Уважаемые читатели и созерцатели нашего журнала!  Гравиташка поздравляет вас с наступающим Новым 2019 годом и желает хорошего настроения, здоровья и творческих успехов. Издание студенческого журнала приносит определенную пользу в профориентационной работе. В этой связи, с января 2018 года начинается формирование "портфеля статей" в следующий 5-й номер. 

Блог

11.01.18

1.    Закон України «Про науку і науково-технічну діяльність №1977-ХІІ від
13.12.91 р. // Нормативно-правові акти про науку та науково-технічну діяльність у вищих навчальних закладах України: У 2 кн. / За ред. Ю. І. Горобця та М. І. Панова. – Харків :
Право, 2001. – Кн. 1. – С.43–63.

...
21.04.16

 

 

1. ВЕНЕЦИЯ

 

   Известно, что Венеция - это город, который образовался на островах и расширялся за счет постройки соборов, жилых домов и складских помещений на сваях, а за тем занял часть северного побережья Адриатического моря. Венеции в ХIII веке приходилось...