17 Конференция

 

17 Конференція
користувачів програмних продуктів Esri в Україні

«Геоінформаційні технології в управлінні територіальним розвитком»

Автономна Республіка Крим, місто Євпаторія,
готелі "Корона" та "Юліана", вул. Шевченка, 23
27 - 31 травня 2013 року

Шановні колеги,

Ми раді повідомити вас, що цього року компанії ECOMM та Esri Україна проводитимуть традиційну конференцію користувачів Esri, що буде вже сімнадцятою за рахунком. Конференцію буде присвячено застосуванню програмного забезпечення від Esri, обробці космічних знімків високої роздільної здатності, сучасним технологіям та розробкам ГІС.

Учасники матимуть можливість поділитися досвідом, розповісти про свої успіхи, дізнатися новини колег та світу геоінформаційних систем. Ми розповімо про методи використання даних та програмного забезпечення від Esri для потреб землевпорядкування та земельного кадастру, містобудування, архітектури, екології, управління комунальним господарством, реагування в надзвичайних ситуаціях та ін..

Будуть проведені презентації та майстер-класи. На конференції будуть присутні видатні фахівці з України та інших країн по технологіям ГІС, обробці космічних знімків та дистанційному зондуванню Землі. На вас чекає чудова природа Криму, море, визначні місця узбережжя, невимушена атмосфера спілкування. Отже, ми запрошуємо вас прийняти активну участь у роботі конференції, виступити з доповідями, отримати відповіді на свої питання, приємно і з користю провести час.

Більш детальну інформацію про конференцію та умови участі Ви зможете знайти на нашому сайті

Запрошуємо Вас приєднатися до нас у останній тиждень травня у місті Євпаторія!

Щиро Ваші,

Слайды

Новости

21.02.18

ВНИМАНИЕ!!! На кафедре рождаются не только заведующие кафедры и рядовые научно-педагогические работники, но и МОНОГРАФИИ.

 

 

 

   Кроме того, на странице "НАШИ ПАРТНЕРЫ" размещена ссылка на сайт ДЕРЖГЕОКАДАСТР, где можно найти много интересного по нашим специальностям. Читайте, знакомтесь, изучайте геоинформационные системы.

20.02.18

ВНИМАНИЕ!!! Сегодня поздравляем нашего кормчего (рулевого) Мамонова Константина Анатольевича  с днем рождения! Празднуют все, от студента до профессора.  

 

 

   Коллектив кафедры желает многое лета прожить и успешно руководить кафедрой в сложных условиях революции Революции Достоинства. Преодолеть все трудности, связанные:

с организацией учебного процесса;

с ориентацией преподавателей в информационном пространстве университета;

08.02.18

ВНИМАНИЕ!!! Сегодня свой очередной день рождения отмечает замечательный человек и высококлассный преподаватель нашей кафедры Пиличева Мариша! Она хоть и молода, но уже приобрела большой опыт в общении со студентами. Марина Олеговна является украшением нашего коллектива. Коллектив кафедры приглашает Марию в клуб "Рождение" отметить этот знаменательный день танцами.

 

  

   Женственность             

Блог

11.01.18

1.    Закон України «Про науку і науково-технічну діяльність №1977-ХІІ від
13.12.91 р. // Нормативно-правові акти про науку та науково-технічну діяльність у вищих навчальних закладах України: У 2 кн. / За ред. Ю. І. Горобця та М. І. Панова. – Харків :
Право, 2001. – Кн. 1. – С.43–63.

...
21.04.16

 

 

1. ВЕНЕЦИЯ

 

   Известно, что Венеция - это город, который образовался на островах и расширялся за счет постройки соборов, жилых домов и складских помещений на сваях, а за тем занял часть северного побережья Адриатического моря. Венеции в ХIII веке приходилось...