17 Конференция

 

17 Конференція
користувачів програмних продуктів Esri в Україні

«Геоінформаційні технології в управлінні територіальним розвитком»

Автономна Республіка Крим, місто Євпаторія,
готелі "Корона" та "Юліана", вул. Шевченка, 23
27 - 31 травня 2013 року

Шановні колеги,

Ми раді повідомити вас, що цього року компанії ECOMM та Esri Україна проводитимуть традиційну конференцію користувачів Esri, що буде вже сімнадцятою за рахунком. Конференцію буде присвячено застосуванню програмного забезпечення від Esri, обробці космічних знімків високої роздільної здатності, сучасним технологіям та розробкам ГІС.

Учасники матимуть можливість поділитися досвідом, розповісти про свої успіхи, дізнатися новини колег та світу геоінформаційних систем. Ми розповімо про методи використання даних та програмного забезпечення від Esri для потреб землевпорядкування та земельного кадастру, містобудування, архітектури, екології, управління комунальним господарством, реагування в надзвичайних ситуаціях та ін..

Будуть проведені презентації та майстер-класи. На конференції будуть присутні видатні фахівці з України та інших країн по технологіям ГІС, обробці космічних знімків та дистанційному зондуванню Землі. На вас чекає чудова природа Криму, море, визначні місця узбережжя, невимушена атмосфера спілкування. Отже, ми запрошуємо вас прийняти активну участь у роботі конференції, виступити з доповідями, отримати відповіді на свої питання, приємно і з користю провести час.

Більш детальну інформацію про конференцію та умови участі Ви зможете знайти на нашому сайті

Запрошуємо Вас приєднатися до нас у останній тиждень травня у місті Євпаторія!

Щиро Ваші,

Слайды

Новости

20.05.18

ВНИМАНИЕ!!! 

Последний профдесант дружной группы преподавателей в этом учебном году

   

   18 мая 2018 г. все та же группа преподавателей кафедры Земельного администрирования и ГИС выехала с профориентационным десантом в школы Нововодолажского района. Рассказ о специальностях нашего университета и в том числе о работе нашей кафедры, учебе и студенческой жизни поразил учеников 9 ‒ 11 классов четырех школ, в том

12.05.18

ВНИМАНИЕ!!! Ирина Сергеевна! Сегодня Ваш день. Коллектив кафедры поздравляет Вас с Днем рождения. Счастья, здоровья, успеха, удачи, хорошего настороения, позитивных эмоций, семейного благополучная,  любви и уважения студентов, и  конечно много конфет, пирожных, мороженного и цветов, а все остальное - это профориентационная работа.

 

  

 

 

Коллектив

Блог

11.01.18

1.    Закон України «Про науку і науково-технічну діяльність №1977-ХІІ від
13.12.91 р. // Нормативно-правові акти про науку та науково-технічну діяльність у вищих навчальних закладах України: У 2 кн. / За ред. Ю. І. Горобця та М. І. Панова. – Харків :
Право, 2001. – Кн. 1. – С.43–63.

...
21.04.16

 

 

1. ВЕНЕЦИЯ

 

   Известно, что Венеция - это город, который образовался на островах и расширялся за счет постройки соборов, жилых домов и складских помещений на сваях, а за тем занял часть северного побережья Адриатического моря. Венеции в ХIII веке приходилось...